Dabar peržiūrima žymė: "Karužė"

600648_563085253762822_1899309777_nSpalio 28-osios vakare susirinkome Vilniuje, ant Tauro kalno, paminėti 74-ųjų Lietuvos kariuomenės įžengimo į Vilnių metinių. Renginį pradėjo vyrų ansamblis Karužė, pagiedodamas Tautiškąją giesmę. Anot Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininko J. Pankos, jei mūsų kariuomenė 1939 m. spalio 28-ą dieną nebūtų įžengusi į šį miestą, dabar mes galėtume įvažiuoti tik su turistiniais autobusais, prieš tai gavę Baltarusijos vizą, kaip dabar yra su Lietuvos etninių žemių miestais: Lyda ir Gardinu. Toliau pasisakė Vinco Krėvės -Mickevičiaus memorialinio muziejaus vadovas Vladas Turčinavičius, Gintaras Songaila, Ričardas Čekutis, mūsų organizacijos nariai: Manvydas Almonaitis bei Tomas Skorupskis. Skambant Karužės dainoms, renginį užbaigė ant Tauro kalno šlaito iš fakelų sudėlioti Gediminaičių stulpai.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjungai – jau 10 metų! Šio jubiliejaus proga savo nariams bei mus palaikantiems draugams dovanojame koncertą „LTJS dekada“. Kviečiame visus susirinkti lapkričio 18 d. 19 val. ant Tauro kalno įsikūrusiame alternatyviosios muzikos klube „Metro“ ir palaikyti bei pasiklausyti grupių, kuriose groja bent po kelis LTJS narius.

Skaityti toliau »

Žymos:
 

LTJS reportažas:

Tautos balso reportažas:

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga spalio 28 dieną, 18.30 valandą, Lukiškių aikštėje kviečia į mitingą, skirtą Vilniaus atgavimo 72-osioms metinėms paminėti. Mitinge kalbės žymūs visuomenės, politikos veikėjai, bus atkreipiamas dėmesys į šiandienines Vilniaus, Vilniaus krašto tautines problemas. Kad nepabostų klausytis kalbų, mitinge dainuos vyrų ansamblis „Karužė“.

Atšvęsti šią datą ir nesušalti padės po mitingo kalbų vyksianti tautinių šokių vakaronė, kviesianti prisijungti kiekvieną atėjusį. Susirinkusius šildys ir iš deglų dėliojami ugniniai ženklai, todėl visi raginami atsinešti po deglą su savimi.

Programa:

18.30 – 19.30 Mitingo dalyvių pasisakymai ir vyrų ansamblio „Karužė“ atliekamos autentiškos Vilniaus vadavimo laikų dainos.
19.30 – 20.00 Uždegame deglus ir atsistojame taip, kad iš viršaus matytųsi ugniniai patriotiniai simboliai.
20.00 – 21.00 Liaudies šokių vakaronė.

Reikia atsinešti: Gerą nuotaiką ir deglą.

Organizatoriai ragina aktyviai dalyvauti bei skaičiumi pralenkti kai kurių lenkų šovinistų rengiamas akcijas.

Žymos: