Dabar peržiūrima žymė: "Ataskaita"

Viršelis.fwDažnai, o ypač po triukšmingų ir plačiai nušviečiamų Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos eisenų, tenka išgirsti skeptikų priekaištus: „o ką jūs dar darote be eitynių?“. Todėl kiekvienais metais paruošiame glaustą mūsų darbų aprašymą, kuriame pateikiame savo organizacijos pasiekimus ir nuveiktus darbus. Glaustą todėl, kad, be šioje ataskaitoje pristatomų renginių, mes dar vykdome begalę nematomos veiklos, tokios kaip susirinkimai, Tarybos posėdžiai ir kiti vidiniai užsiėmimai, kurių visų nedokumentuojame nuotraukomis, o ir nematome tam prasmės. Neslepiame, jog tai darome ir tam, kad sulauktumėme paramos iš mus palaikančių tautiečių. Ypač dabar, einant į pabaigą 2 % pajamų mokesčio rinkimo vajui. Ne žodžiais, o darbais mes Tėvynę mylime, todėl leiskite mums tai įrodyti.

Skaityti toliau »

Žymos:
 

zokas.fwTaip jau būna, kad per tuos darbus nespėjame laiku pateikti ataskaitų, tačiau geriau vėliau nei niekada. Pristatome glaustą mūsų veiklos ataskaitą už 2013-2014 metus. O glaustą todėl, kad, be šioje ataskaitoje pristatomų renginių, mes dar vykdome begalę nematomos veiklos; tokios kaip susirinkimai, Tarybos posėdžiai ir kiti vidiniai užsiėmimai, kurių visų nedokumentuojame nuotraukomis, o ir nematome tam prasmės. Ypač, kai kalba eina apie partizanines akcijas, kurių metu pašiepiame savo oponentus.

Taip pat, naudodamiesi proga, norime išskirtinai padėkoti savo rėmėjams ir kitiems mus palaikantiems teisingiems žmonėmis, be kurių visa ataskaitoje pristatoma veikla nebūtų įmanoma.

Žymos: