Jeigu tu pritari mūsų organizacijos tikslams ir nori prisidėti prie mūsų žygio už lietuvišką Lietuvą – lipk iš tautą žudančio apatijos liūno, stok į mūsų organizaciją!

Jeigu tu pritari mūsų organizacijos tikslams, esi veiklus, pilietiškas ir nori veikti Lietuvai – stok į mūsų organizaciją!

Atmink, Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga nėra „tėviškų“ partijų ar užsienio globėjų išlaikoma, imituojanti ideologinę veiklą. Organizacija, kurią kuriame ir kurioje veikiame mes, nariai, priklauso nuo mūsų iniciatyvumo ir idėjų, nuo mūsų drąsos savanoriškai jas įgyvendinti!

Jeigu manai, kad tau nestinga iniciatyvumo, veiklumo ir tvirtybės, o svarbiausia, noro veikti kartu – kreipkis į mus, visada rasime bendrą kalbą.

Susisiekęs su mumis būsi „nukreiptas“ į artimiausią LTJS regioninį skyrių, su kuriuo galėsi pradėti bendravimą. Pasidomėsi skyriaus veikla, ir, jeigu norėsi, susitiksi su organizacijos aktyvistais. Susipažinęs su organizacijos veikla ir nariais, išsiklausinėjęs visų tave dominančių klausimų, galėsi nuspręsti, ar nori stoti į šią organizaciją. Panorėjęs įstoti, užpildysi reikiamus dokumentus, kai juos patvirtins pirmininkas, tapsi Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjungos nariu. Tolesnis tavo kelias priklauso TIK nuo tavęs. Jeigu nestigs iniciatyvumo, galėsi prisidėti prie jau vystomų planų, išsakyti savus planus ar idėjas ir kartu tai įgyvendinti!

Šiuo metu veikiantys LTJS regioniniai skyriai:

Vilnius
info@tautosjaunimas.lt
Justina: +37064623723

Kaunas
kaunas@tautosjaunimas.lt
Lukas: +37064176319

Klaipėda
klaipeda@tautosjaunimas.lt
Urtė: +37060330245

Varėna
varena@tautosjaunimas.lt
Marius: +37067984520

Šiauliai
Skyrius yra įšaldytas. Ieškomi žmonės norintys tęsti veiklą Šiauliuose.
info@tautosjaunimas.lt

Panevėžys
Skyrius yra įšaldytas. Ieškomi žmonės norintys tęsti veiklą Panevėžyje.
panevezys@tautosjaunimas.lt

Marijampolė
marijampole@tautosjaunimas.lt
Marius: +37060254911

Kybartai
Skyrius yra įšaldytas. Ieškomi žmonės norintys tęsti veiklą Kybartuose.
info@tautosjaunimas.lt

 

Komentarai yra uždaryti.