rusų centrasPutino žiniasklaida prieš Rusijos auditoriją aktyviai diskutuoja apie migracijos krizę Europoje, kurią sukėlė pabėgėlių antplūdis, aiškiai duodama suprati, jog radikaliai pakis Vakarų valstybių veidas. Tuo pačiu metu Rusijos valdžios politika tiesiogiai taikosi privilioti musulmonus. Rusija turi bevizį rėžimą su Centrinės Azijos šalimis, nepaisant fakto, jog jo nepalaiko didžioji dauguma šalies populiacijos, o bet kokia diskusija šia tema yra blokuojama, prisidengiant kaltinimais fašizmu.

Dar daugiau, kadangi Putinas koncentruojasi į CCCP atkūrimą, bet kuris pusiau civilizuotas ir ne pilno proto azijietis iš buvusių CCCP respublikų gali gauti Rusijos pilietybę žymiai greičiau nei, pavyzdžiui, kvalifikuotas baltasis europietis.

Rusijoje 90% imigrantų yra jauni vyriškosios lyties musulmonai, kilę iš kaimų, aplinkos, kurioje yra verbuojami teroristai. Migracijos židiniai: Uzbekistano ir Tadžikistano šalys, kurių sienos yra atviros ir kertasi su agresyvių islamistų gimtinėmis.

Islamistai iš Uzbekistano gali lengvai patekti į Maskvą, tam nebūtina nei rizikuojant savo gyvybę plaukti laivu, nei šturmuoti pasienio tvoros, jie gali paprasčiausiai nusipirkti traukinio bilietą ir niekas nevers jų užpildyti krūvas popierių ar duoti pirštų antspaudus.

Be to, Rusijos Kaukazo srityje už mokesčių mokėtojų pinigus sekuliarios mokyklos yra pakeičiamos ,,Hafizo Mokyklomis“, kur ,,jauni Alimai“ studijuoja Koraną, mokosi kovos menų ir žaidžia futbolą. Čečėnijos vadovas ir Putino įvaikintas sūnus Ramzanas Kadyrovas jau turi asmeninę 40 000 barzdotų kovotojų kariuomenę, užsiimančią reketu visoje Rusijoje.

Jeigu referendumo dėka Šveicarijoje buvo uždrausti minaretai, panašių pasiūlymų autoriai Rusijoje yra nedelsiant patraukiami baudžiamojon atsakomybėn už ,,ekstremizmą“. Maskvoje buvo pastatyta didžiausia Europoje mečetė, kurią asmeniškai atidarė pats Putinas.

Putinas už šalies ribų bando pasirodyti kaip aistringas rusistas, tuo tarpu viduje jis daro viską, kad tik rusai prarastų vieną poziciją po kitos. Pačioje Maskvoje žinomas ir gerbiamas advokatas Dagiras Khasavovas, etninis kumykas, remia šariato teismus. 2012 metais, duodamas interviu centriniam Kaukazo TV kanalui, jis pasakė: ,,Mes tikime, jog esame namie. Galbūt jūs esate atėjūnai. Mes esame namie ir nustatinėsime taisykles, kurios mums tinka, nesvarbu ar jums tai patinka ar ne. Bet kuris mėginimas tai pakeisti sukels kraujo praliejimą. Čia bus antra Negyvoji jūra. Mes užtvindysime miestą krauju.“. Bandymai patraukti jį baudžiamojon atsakomybėn už ekstremizmą baigėsi niekuo, jis iki šiol aktyviai praktikuoja advokatūrą.

Šaltinis: Rusų Centras.

Komentarai yra uždaryti.