IMG_1759Šiandien, sausio 4 d., 19 val. LTJS Vilniaus skyrius, kartu su kolegomis iš Kauno, Lietuvių Tautininkų Sąjungos ir bendražygiais iš Latvijos bei Estijos, surengė tarptautinę Ukrainos palaikymo akciją. Renginys buvo skirtas priminti visuomenei apie tai, kad jokie Minsko susitarimai negalioja, o dalis Ukrainos teritorijos iki šiol yra okupuota ir ten kasdien žūsta geriausi Ukrainos vyrai.

Akcijos dalyviai padėjo gėlių ir uždegė žvakutes prie Ukrainos ambasados. Padėkoti susirinkusiems išėjo Ukrainos ambasados Lietuvoje pirmasis sekretorius Konstantinas Fedorenka, pažymėjęs, kad ši palaikymo akcija jam buvo maloni staigmena.

Renginio dalyvių rankose plevėsavo Lietuvos, Ukrainos, Lietuvių tautinio jaunimo ir Lietuvių tautininkų sąjungos vėliavos, buvo laikomi plakatai: „Nepamirškite Ukrainos!“, „Don’t forget Ukraine!“, „Путiн, руки геть вiд України! Stop Russia!“ ir plakatas su 2016 m. sausio 1 d. žuvusių Ukrainos karių, aštuoniolikmečio Oleksandro Kovalio bei 27 metų Nazaro Haliuko, nuotraukomis.

Akcijos metu buvo renkamos aukos, prisidėsiančios prie jau turimos sumos, skirtos nupirkti visureigį, kurį LTJS nariai planuoja pristatyti 95-ajai Ukrainos ginkluotųjų pajėgų brigadai. Iš viso per abu miestus buvo surinkti 108 eurai. Dėkojame visiems paaukojusiems ir nepabijojusiems šaltuko.

Renginio nuotraukas galite pamatyti, paspaudę ant šių nuorodų:
Alkas.lt
LTJS ,,Facebook“ albumas
LTJS Kaunas „Facebook“ albumas

Komentarai yra uždaryti.