6cee8ef503Jei siekiate laisvos Ukrainos vystymosi – to, už ką kovojo ukrainiečių sukilėliai, o dabar kovoja kariai ir savanoriai, jei norite būti pasiruošę šiandienos iššūkiams, suprasti, kaip svarbu yra kurti pilietinę visuomenę, tiesiog privalote prisijungti prie ukrainiečių stovyklos „Відвага“ („Drąsa“).

Liepos 20-30 dienomis šioje stovykloje susirinks jaunieji lyderiai, norintys veikti savo šalies labui. Stovykla vyks trijų regionų – Sumų, Charkovo ir Poltavos – sankirtoje.

Stovykloje „Drąsa“ ne tik susiburs aktyvūs patriotai, tačiau bus mokoma ir karybos pagrindų. Stovyklos programoje:
– fizinis grūdinimas bei sportas (regbis, boksas, „Airsoft“ šratasvydis);
– vakarai prie laužo (filmai, dainos su ukrainiečių atlikėjais, linksmybės);
– susitikimai su lyderystės ekspertais, istorikais, pilietiniais aktyvistais, kariškiais, žurnalistais;
– karinio parengimo mokymai (kaip elgtis atakos metu, teritorijos gynimas ir t.t.);
– praktinis paskaitų metu įsisavintų žinių pritaikymas (patriotiniai sportiniai žaidimai, rikiuotė, orientacinės varžybos su kliūčių ruožu, naktinis budėjimas ir „pavojaus“ treniruotės);
– disciplina (rytinė mankšta, kasdienės pareigos, griežtas dienos rėžimas).

Mokymų naudą bei efektyvumą gali patvirtinti buvę stovyklos dalyviai, kurių yra ir tarp savanorių, ir tarp karių antiteroristinės operacijos zonoje, ir pilietinių veikėjų.

Norintys dalyvauti stovykloje turi būti nuo 16 iki 26 metų amžiaus bei užpildyti dalyvio anketą iki liepos 15 d. Iš užpildžiusiųjų anketas bus atrinkti 80 vaikinų ir merginų, kurie taps „Drąsos“ stovyklos nariais. Registracijos mokestis – 150 UAH (išskyrus Donecko ir Luhansko regionus bei Krymą). Galiausiai, į stovyklą atvykti reikia turint viską, ko reikia stovyklai.

Daugiau informacijos apie dalyvavimą ir sąlygas rasite čia bei 098 117 93 50, 044 279 41 22.

Komentarai yra uždaryti.